Kategorie: Informace/Pozvánky

S Tuning Cupem výhodně na 10. Tuning Show v Krakově

Tuning Show KrakovKrátce po uzavření bran tuningové výstavy v Budapešti přináší pořadatelé soutěže AZ pneu Tuning Cup majitelům upravených vozů další zajímavý tip na výlet. Díky navázané spolupráci s krakovskou Tuning Show, kterou její pořadatelé označují jako druhou největší motoristickou akci v Polsku, zde budou moci vybraní úpravci z Česka představit své vozy za výhodných podmínek.

Na ty, kteří projdou schválením, pak díky spolupráci nečeká jen prostor ve výstavní hale k prezentaci vozu, ale také volné vstupenky na akci a pro řidiče a jednoho spolujezdce i ubytování. Krakov je navíc považován za nejatraktivnější a nejnavštěvovanější polské město, účastníci tak mohou za výhodných podmínek spojit užitečné s příjemným. Pokud chcete této možnosti využít, stačí do 15. dubna zaslat své přihlášky včetně několika fotografií vašeho vozu na email info(zavináč)tuningcup.cz. Pak zbývá jen doufat, že právě váš vůz bude vybrán, aby v Polsku reprezentoval českou scénu.

 

Tuning Show Krakov Tuning Show Krakov

 

10. Tuning Show v Krakově se zřejmě svým rozsahem ani kvalitou vystavených vozů nebude moci srovnávat s nedávnou Tuning Show v Budapešti, na níž také s Tuning Cupem zamířili vybraní čeští tuneři. Ale na druhou stranu je lokalita jejího konání jen kousek od českých hranic. V jednání je také možná účast soutěže Wojna Północ Południe.

 

Share |

Spolupráce

Tuning Cup
tuning
tuning
tuning
Relax Meeting
tuning
tuning Plasy
tuning
Edge tuning
tuning
XS MAG
tuning


Webator
 
Veškerý materiál zveřejněný na portálu Tuningy.com podléhá autorským právům. Obsah stránek nesmí být bez písemného souhlasu provozovatele jakkoli pozměňován,
kopírován, stahován nebo šířen samostatně či jako součást jiných materiálů. | All rights reserved.
Copyright © tuning portal Tuningy.com 2003 - 2014, ISSN 1803-3296