Kategorie: Informace/Pozvánky

AZ pneu Tuning Salon 2010: Průřez světem automobilů

tuningDo startu AZ pneu Tuning Salonu 2010 zbývá už jenom několik málo dní. Vše vypukne v sobotu 25. září přesně v 9:00 a my jsme si už nyní jistí, že si na své určitě přijde každý motoristický fanda.Je totiž úplně jedno, jestli se vám více zamlouvá profi tuning nebo um jednotlivců, zda-li se těšíte na česká auta nebo spoustu zahraničních účastníků, nebo dáváte-li před supersporty přednost americkým korábům včetně hotrodů nebo muscle cars. My vám na jednom místě nabídneme úplně vše!

Pojďme to ale vzít postupně a v řeči čísel. Na 15.000m2 se představí vystavovatelé z šesti evropských zemí a celkem půjde o 300 vozidel z produkce 33 světových automobilek. A to je řeč pouze o výstavní hale, nikoliv o účastnících tuningového srazu. Kromě klasických volkswagenů, škodovek nebo upravených fordů se můžete těšit i na vozy značek Lamborghini, Ferrari, Porsche, chybět nebude prezentace "amerik" plná chevroletů, buicků nebo cadillaků. Profi tuning zase představí Brabus, Carlsson nebo Rieger a určitě o sobě dají vědět i hlasité showcary autohifi firem.

Řeč byla také o zahraničních autech, které v České republice naše výstava nabízí ve větším množství jako jediná - velká většina jich díky týmu Carstyling.hu dorazí z Maďarska a půjde o nejlepší vozy tamější scény. Snad nenastanou žádné komplikace a dorazí všechna nahlášená vozidla, tady je malá ochutnávka z více než dvacítky maďarských účastníků:

• Honda S2000
• Peugeot 206
• VW Passat Variant
• Mercedes W124
• VW Corrado
• Suzuki Swift
• VW Jetta
• SEAT Leon Cupra

Zahanbit se určitě nenechají ani účastníci z Polska, Slovenska nebo Slovinska, kteří jistě výrazně promluví i do výsledků soutěže Show&Shine. Připočtete-li k tomu všemu účast finalistů soutěže AZ pneu Tuning Cup 2010 (více než 110 vozů), určitě se bude na co dívat. Pro autohifi fanoušky je připraveno MČR EMMA a také několik hodně hlasitých předváděcích vozidel (Dynamat, Mac Audio, MTX Audio, Hifonics atd.). V rámci Lowrider Show se opět předvede rakouský tým Low-Car-Scene, tentokrát s Golfem II. Prostě a jednoduše, dost bylo lákání - přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že to opravdu bude stát za to!!! Těšíme se na vaši návštěvu! Více informací o akci naleznete na www.tuningsalon.cz.

tuning tuning tuning tuning
tuning tuning tuning
Share |

Spolupráce

Tuning Cup
tuning
tuning
tuning
Relax Meeting
tuning
tuning Plasy
tuning
Edge tuning
tuning
XS MAG
tuning


Webator
 
Veškerý materiál zveřejněný na portálu Tuningy.com podléhá autorským právům. Obsah stránek nesmí být bez písemného souhlasu provozovatele jakkoli pozměňován,
kopírován, stahován nebo šířen samostatně či jako součást jiných materiálů. | All rights reserved.
Copyright © tuning portal Tuningy.com 2003 - 2014, ISSN 1803-3296